Telefon: +90 224 233 6662
Telefon: +90 224 233 6662

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünümü İade Etmek İstiyorum. İade Şartları Nedir?

  • İade edilecek ürünün standart aksesuarları ile birlikte 30 gün içerisinde eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de  iade ile birlikte gönderilmelidir.
  • İade işlemi için sevk irsaliyesinin arka yüzündeki formun doldurulmuş olması gerekmektedir. (Fatura tüzel kişiler adına düzenlenmiş ise iade faturasının kesilmiş olması gerekmektedir.)
  • Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünümü Nasıl İade Edebilirim/Değiştirebilirim?

  • Mağaza: Ürünlerinizi iade şartları dahilinde (30 gün içerisinde) mağazalarımızdan eş değer bir ürünle değiştirebilirsiniz.
  • Geri Gönderim: İade edilmek istenen ürünleri kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olması kaydıyla kargo ile geri gönderebilirsiniz.

Mağazalarınızdan İade Yapabilir Miyim?

Mağazalarımızdan siparişinize eş değer ürünler ile değişim yapabilirsiniz. Değişim yapamadığınız durumlarda size tüm mağazalarda geçerli olan (online mağazalar hariç) iadeniz tutarında “iade çeki” verilmektedir.Siparişimi ne zaman iptal edebilirim?


Hediye Ürünümü Nasıl İade Edebilirim?

Hediyenizi hediye kartının üzerindeki yazılı tarih geçerli olmak şartı ile 30 gün içerisinde değiştirme imkanına sahipsiniz. İade etmek istediğiniz ürünlerle birlikte hediye kartınızı bize ulaştırmanız gerekmektedir.


Kargo Şirketi İle Ürünümü Nasıl İade Edeceğim?


Satın Aldığım Ürün Kullanım Sonrası Bozuldu/Özelliğini Yitirdi. Ne Yapmalıyım?

Ürününüzün normal kullanım şartları içerisinde üretim hatasından kaynaklanan bir nedenle bozulduğunu / özelliğini yitirdiğini düşünüyorsanız iade şartları çerçevesinde iade edebilirsiniz. İadeniz depomuza ulaştıktan sonra kalite güvence birimimiz tarafından inceleme sürecine tabi tutulacaktır. İadeniz ile ilgili en kısa sürede SMS ve email yoluyla bilgilendirileceksiniz.